Merhaba AVCI...Lütfen GİRİŞ YAP veya KAYIT OL. |24 Nisan 2014, 11:23:23.

Gönderen Konu: ''SAKOFF'' Samsun Arama Kurtarma Offroad Kulübü ile NEBİYAN KAMPI  (Okunma sayısı 634 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• www.avcininyeri.net
  • GENEL MODERATÖR
  • Karma +124/-0

Avcılık dışında ilgilendiğim diğer bir spor dalı da Offroad arkadaşlar...Samsun'da bulunun kulübümüz ile gerek kendi aramızda kamp ve oyunlar düzenliyor gerekse bölgemizdeki mahalli yarışlara katılıyoruz..
Yine bir kampımızdan birkaç fotoğraf....

Burak Sezer  1988 Samsun\Çarşamba  05442834455
Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
Çarşamba Safari Avclk Atıclk ve İhts Klübü

Çevrimdışı H.İbrahim UYSAL

• Avcininyeri.NeT
  • *
  • Karma +290/-0
  • "Ederinden fazla değer;soytarıyı kral eder!!"
  Çok zevkli bir spor dalı olduğunu arkadaşlarımdan hep duyarım..Sizin de helaliniz var kardeşim... ;D ;D ;D Dostlarla birarada olmak için,muhabbetler yapmak için harika bir spor...Aynı zamanda yardım amaçlı... ;D ;D ;D O heyecanı yaşamak başkadır... :)
H.İbrahim UYSAL   Brh+  Alanya
0532 7924896

Çevrimdışı Samet BEREKET

• www.avcininyeri.net
  • GENEL MODERATÖR
  • Karma +103/-0
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...!
Oraları görmüş gezmiş biri olarak süper bir ortam her taraf orman her yer yeşil hele orada doğal kaynak suları vardır buz gibi off içmeye doyulmaz gece temiz havada uyumaksa bambaşka tekrardan anılarım tazelendi sayende hemşerim eline emeğine sağlık teşekkür ederim..

SAMSUN/BAFRA 0544 451 30 48                                                                                                                       

Çevrimdışı Burhan KESKİN

• www.avcininyeri.net
  • YÖNETİCİ
  • Karma +218/-0
zevkle izlediğim bir spor dalı eline sağlık kardeşim..
05334616754

Çevrimdışı Osman KARATEPE

• Üye
  • *
  • Karma +3/-0
Harika bir hobi Burak.4*4'ün arkasında takılı olan mini karavana hep hayran olmuşumdur.İşinizi görüyormu kullanışlımı biraz bahsedersen sevinirim.

Çevrimdışı Gültekin ŞAHİNER

• www.avcininyeri.net
  • GENEL MODERATÖR
  • Karma +178/-0
  • HuNTeR
kardeşim çok güzel bir spor dalı gerçekten eğlenceli olduğunu birebir yaşadım bu yuzden bu uğurdada ne yapsan fayda etmiyor bunuda anlıyorum inş. bu dostluklar ortamlar hiç bozulmaz kardeşim gönlün hep böyle şen kalsın ;)
Avlanmak değildir Mesele, Ahlaklı ol ki Bir av daha vurasın SENEYE

Gültekin ŞAHİNER
ANKARA- YOZGAT
0551 424 62 44
A Rh (+) (Av Kanlı :) )

Çevrimdışı Ayhan CANDEMİR

• Üye
  • *
  • Karma +2/-0
Adrenalin dolu güzel bir spor dalı..paylaşım için teşekkürler

Çevrimdışı İsmail AKSU

• Üye
  • *
  • Karma +7/-0
  • NİĞDE av.kul.baş.yrd.
burak kardeşim zevkle takip ettiğim spor senlen aynı şehirde olmak isterdim tam kafa dengisin kardeşim av ofrooad selamlar kardeşim devammm
0532 652 26 41

Çevrimdışı Fahri KORUK

• www.avcininyeri.net
  • GENEL MODERATÖR
  • Karma +178/-0
veysel de çok yapar off road  :D :D :D :D
fahri koruk
0537 573 9051
ab(rh)+
bursa/iznik
eczacı
scorpion_tree@hotmail.com

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• www.avcininyeri.net
  • GENEL MODERATÖR
  • Karma +124/-0
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim dostlar..
Sezon kapanınca meccburen alternatif sporlara yöneliyoruz..Offroad sayesinde hem o özlediğimiz doğal ortamlara yeniden kavuşuyor hemde kamp yapma fırsatı buluyoruz...Kırdığımız döktüğümüz arabalar da cabası :)
Ben yaklaşık olarak 4 yıldır bu sporu yapıyorum ve bütün dostlarıma da tavsiye ediyorum..

Harika bir hobi Burak.4*4'ün arkasında takılı olan mini karavana hep hayran olmuşumdur.İşinizi görüyormu kullanışlımı biraz bahsedersen sevinirim.

Osman abi karavanı iki sene önce ikinci el olarak satın almıştık..Net ortamında araştırmak istersen ''CARETTA KARAVAN'' yazdığında ulaşabilirsin...
Baktığında küçük görünüyor ama içeride bir LCD televizyon, müzik çalar ve raflar bulunuyor..Arka kısımda ise içeriden bağımsız bir şekilde mutfak kısmı bulunuyor..Bir mutfak içerisinde bulunması gereken ne var ise hepsini bulabiliyorsun..
Zorlu arazilerde bazen sıkıntı yaratıyor ama alt korumayı aleminyun yada sac kaplattığında bir sıkıntı yok..
Burak Sezer  1988 Samsun\Çarşamba  05442834455
Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
Çarşamba Safari Avclk Atıclk ve İhts Klübü

Avcininyeri.Net | Avcıların Buluşma Noktası | Avcılık, av, tüfekleri, köpekleri, videoları, pointer, setter